Kandi tešla su timoliu, 1 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 155
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Kandi tešla su timoliu

  Tai invertuotas produktas, specialiai pagamintas užtikrinti kokybišką ir saugų bičių maitinimąsi šaltuoju sezonu ir pavasarį, padedantis bitėms sueikvoti mažiau energijos virškinant maistą. Naujas produktas DULCOFRUCT kandi tešla su timoliu buvo testuojamas kelerius metus prieš pateikiant produktą rinkai.

  Kandi tešlos su timoliu sudėtis

  DULCOFRUCT produktų sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, neonikotinoidų, pesticidų, aflatoksinų. DULCOFRUCT produktai yra gaminami nenaudojant GMO (genetiškai modifikuotų produktų).
  Sudėtis: sausos medžiagos 78-79 proc.; fruktozė 39-40 proc.; monosacharidai 90-92 proc.; drėgnumas 22-23 proc.; Thymol 0,05 proc.

  Kandi tešlos su timoliu nauda

  Timolis padeda bičių šeimoms kovoti su Varoa erkėmis. Yra lengvai įsisavinamas, jo antiseptinės savybės stiprina bičių imuninę sistemą.

  Kaip naudoti?

  Specialiai gaminama kietesnės konsistencijos, todėl tešlą galima dėti tiesiai ant rėmelių, nesibaiminant, kad ji nutekės į lizdo apačią.
  Veikiamas kylančios šilumos ir drėgmės, plonas tešlos sluoksnis palaipsniui įgauna reikiamą konsistenciją, todėl bitės ją lengvai pasiima.
  Tešla parduodama patogiuose plokščiuose 1 kg pakeliuose. Vieno centimetro pakelio storis leidžia tešlą lengvai pakišti po lubelėmis ar kitu uždangalu, o pakelio išmatavimai (ilgis 33 cm/plotis 8 cm) uždengia didesnę dalį rėmelių, taip užtikrinant geresnį bičių priėjimą prie maisto.
  Pašalinkite dalį (apie 50-70 proc.) įpakavimo plėvelės toje pusėje, kurią dėsite ant rėmelių.

  Kada rekomenduojama naudoti kandi tešlą su timoliu?

  Tešlą rekomenduojama naudoti šaltuoju periodu bei pavasarį tol, kol gamtoje nėra nektaro.

  Kur įsigyti?

  Kandi tešlos su timoliu galite įsigyti patrauklia kaina internetu mūsų el. parduotuvėje. Patogus ir greitas pristatymas į Lpexpress terminalus ar per kurjerių tarnybą.