Dovanų mokytojams idėjos

Dovanų mokytojams idėjos

Mokslo metai nenumaldomai eina į pabaigą. Norisi atsidėkoti mieliems mokytojams už jų sunkų ir svarbų darbą. Šie metai buvo kitokie – daug streso, nerimo, permainų atnešę tiek vaikams, tiek tėvams, tiek pedagogams. Tad labai norisi nuoširdžiai padėkoti mokytojams už tai, kad taip šauniai tvarkosi netikėtose, neįprastose situacijose, kad neskaičiuoja darbo valandų, kad mūsų vaikai gali kokybiškai mokytis, už meilę, rūpestį, padrąsinančius žodžius. Mes patys auginame du mokyklinukus ir šiuo metu turime retą galimybę pasiklausti, kaipgi vyksta pamokos, – tai, ką girdime, kelia dėkingumo mokytojams jausmą. Atsidėkoti jiems siūlome neįpareigojančiomis, naudingomis dovanomis.  

Skanios, sveikos, stilingos dovanos mokytojams

Šiomis dienomis kaip niekad aktualus sveikatos klausimas, tad siūlome mielus mokytojus palepinti sveikatinančiomis, imunitetą stiprinančiomis dovanomis.

Štai keletas dovanų idėjų:

Dovanų rinkinį sudaro medaus skanėstai su šaltyje džiovintais svarainiais (50 g), žemuogėmis (50 g), imbieru ir citrina (50 g), serbentais (50 g). Galime parinkti ir kitus Jūsų pageidaujamus medaus skanėstus iš mūsų siūlomo asortimento. Ant dangtelio galima graviruoti Jūsų logotipą.

• Medaus skanėstų rinkinys spalvingoje, vasariškoje dėžutėje. https://www.medausnamai.lt/medaus-arbatu-rinkinys 

Rinkinį sudaro 3 medaus skanėstai su šalčiu džiovintomis uogomis:
 medaus skanėstas su šaltalankiais, medaus skanėstas su mėlynėmis, medaus skanėstas su spanguolėmis
arba
 medaus skanėstas su svarainiais, medaus skanėstas su šaltalankiais, medaus skanėstas su mėlynėmis.

• 12 skirtingų skonių medaus asorti dovanų dėžutėje https://www.medausnamai.lt/medaus-skanestu-asorti-dovanu-dezuteje-juodos-sp
Ant dėžutės dangtelio galima išgraviruoti Jūsų palinkėjimą, padėkos mokytojui žodžius. Rinkinį sudaro medaus skanėstai su svarainiais (50 g), žemuogėmis (50 g), avietėmis (50 g), spanguolėmis (50 g), mėlynėmis (50 g), šaltalankiais (50 g), migdolais ir cinamonu (50 g), čiobreliais (50 g), imbieru ir citrina (50 g), šilauogėmis (50 g), putinais (50 g), šermukšniais (50 g).

https://www.medausnamai.lt/didysis-medaus-rinkinys
Ant dėžutės dangtelio galima išgraviruoti Jūsų palinkėjimą, padėkos mokytojui žodžius. Didįjį medaus rinkinį sudaro medus (250 g), medaus skanėstai su svarainiais (200 g), žemuogėmis (200 g), avietėmis (200 g), spanguolėmis (200 g), mėlynėmis (200 g), šaltalankiais (200 g), migdolais ir cinamonu (200 g), čiobreliais (200 g), imbieru ir citrina (200 g).


https://www.medausnamai.lt/medaus-statinaite-3
Stilinga rankų darbo medinė statinaitė, pripildyta kvapnaus medaus, tikrai pradžiugins ir nustebins kiekvieną mokytoją. Statinaitę galima išgraviruoti, tad tai bus puiki atminimo dovana ilgus metus. Statinaitė gali būti puiki dovana ir išleistuvių proga.

Jei į mokyklas nebus galimybės grįžti, mes galime pasirūpinti dovanos pristatymu mokytojams į namus. Siunčiame greitai ir patogiai visoje Lietuvoje.