Kaip marginti kiaušinius bičių vašku?

Margučiai – gyvybės, atgimstančios gamtos simbolis. Dovanodami įvairiausiais simbolinę reikšmę turinčiais raštais išpieštus margučius linkime vieni kitiems gerovės, sutarimo, gausos. 

Bičių duonelės nauda ir kaip ją vartoti

Bičių duonelė – tai puikus vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis Jūsų sveikatai ir grožiui.

  

Bičių produktų nauda imunitetui

Šaltuoju metų laiku itin svarbu stiprus imunitetas, gera savijauta, teigiama nuotaika. Į pagalbą mums ateina natūralūs vitaminai iš gamtos – puikieji bičių produktai. Tai ne tik medus, bet ir žiedadulkės, pikis, bičių duonelė.

Bičių produktai ir jų vartojimas ūmių virusinių infekcijų metu

Dalinamės Lietuvos apiterapeutų asociacijos viceprezidentės habil. dr. Dalios Stasytytės Bunevičienės rekomendacijomis dėl bičių produktų vartojimo ūmių virusinių infekcijų metu.

Kaip vartoti bičių surinktas žiedadulkes ir kokia jų nauda mums?

Apie gerąsias žiedadulkių savybes žinoma jau nuo senų laikų.

Bičių pikis - stebuklingas produktas iš gamtos

Įvairių šalių mokslininkai ieško būdų, kaip kovoti su virusais natūraliomis priemonėmis. Bičių pikis (propolis) - viena iš jų, tai tikras gamtos stebuklas, kurio antivirusinį poveikį patvirtina tyrimai. Beje, turime žinių, kad eksperimentus su bičių pikiu (kaip jis kovoja su COVID ir kitais virusais) šiuo metu atlieka ir Lietuvos mokslininkai.

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad bičių pikis stiprina imunitetą, mažina uždegimą, skausmą, skatina audinių atsinaujinimą. 

Medus ir jo nauda

Medus – vienas seniausių maisto ir sveikatai naudingų produktų. Graikai tikėjo, kad medus gali pailginti žmogaus gyvenimą, teikti žvalumo ir sveikatos.