Kaip marginti kiaušinius bičių vašku?

Margučiai – gyvybės, atgimstančios gamtos simbolis. Dovanodami įvairiausiais simbolinę reikšmę turinčiais raštais išpieštus margučius linkime vieni kitiems gerovės, sutarimo, gausos. 

Bičių duonelės nauda ir kaip ją vartoti

Bičių duonelė – tai puikus vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis Jūsų sveikatai ir grožiui.

  

Bičių produktų nauda imunitetui

Šiuo neramiu laiku, siaučiant viruso pandemijai, itin svarbu stiprus imunitetas, gera savijauta, teigiama nuotaika. Į pagalbą mums ateina natūralūs vitaminai iš gamtos – puikieji bičių produktai. Tai ne tik medus, bet ir žiedadulkės, pikis, bičių duonelė.

Bičių produktai ir jų vartojimas ūmių virusinių infekcijų metu

Dalinamės Lietuvos apiterapeutų asociacijos viceprezidentės habil. dr. Dalios Stasytytės Bunevičienės rekomendacijomis dėl bičių produktų vartojimo ūmių virusinių infekcijų metu.

Kaip vartoti bičių surinktas žiedadulkes ir kokia jų nauda mums?

Apie gerąsias žiedadulkių savybes žinoma jau nuo senų laikų.

Bičių pikis - stebuklingas produktas iš gamtos

 Mokslininkai nustatė, kad bičių pikis turi antimikrobinių, antivirusinių savybių, mažina uždegimą, skausmą, skatina audinių atsinaujinimą. Pikyje gausu mikroelementų, ypač daug cinko ir mangano, kurie itin svarbūs ląstelių augimo, diferenciacijos procesams. Jame randamas nedidelis beveik visų vitaminų ir 17 aminorūgščių kiekis.

Medus ir jo nauda

Medus – vienas seniausių maisto ir sveikatai naudingų produktų. Dar prieš 2400 m. Hipokratas rašė apie atsikosėjimą skatinančias medaus savybes, Gelenas teigė, kad medus pagerina virškinimą. Graikai tikėjo, kad medus gali pailginti žmogaus gyvenimą, teikti žvalumo ir sveikatos.