Medaus skanėstas su putino uogomis, 200 g

 • Kraunamos nuotraukos

  Medaus skanėstas su putino uogomis, 200 g

  Kaina 549
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Pikantiško kartoko skonio medaus skanėstas su putino uogomis pagamintas pagal klasikinį receptą, pasitelkiant naujovišką liofilizacijos technologiją.

  Medaus su putino uogomis nauda

  Putino uogos ir medus papildo vienas kitą biologiškai aktyviais komponentais. Medus turi mineralinių medžiagų, antioksidantų, aminorūgščių, fermentų, vitaminų. Putino uogose gausu mikroelementų ir mineralų, didelis kiekis vitamino C, taip pat vitaminų А, Е, Р ir К, organinių rūgščių, pektino, taninų ir kitų naudingų medžiagų.

  Medaus skanėsto su putino uogomis sudėtis

  Sudedamosios dalys: pievų medus, šalčiu džiovintos (liofilizuotos) putino uogos.

  Kas yra liofilizacija?

  Liofilizacijos metu vakuume pasiekiama itin žema temperatūra (iki -80 °C), iš uogų, vaisių, daržovių, prieskonių išgarinamas vanduo ir jie lieka sausi, traškūs, išlaiko savo formą, spalvą, aromatą, mineralus ir vitaminus. Šalčiu džiovinant (liofilizuojant) uogas nenaudojamos jokios cheminės medžiagos ar konservantai ir yra išsaugoma praktiškai 100 proc. biologiškai vertingų medžiagų.

  Kaip vartoti?

  Tinka ruošti arbatą (užpilti ne karštesniu kaip 40 laipsnių vandeniu), tepti ant skrebučio, sūrio.

  Kaip laikyti medų su putino uogomis?

  Medų su putino uogomis patartina laikyti sandariame stikliniame inde sausoje, tamsioje vietoje. Sudedamosios šio produkto dalys yra liofilizuotos putino uogos ir medus, tad laikyti jo šaldytuve tikrai nereikia. Produktas galioja metus nuo pagaminimo datos.

  Kur pirkti?

  Medaus su putino uogomis galite patogiai palankia kaina įsigyti internetu mūsų el. parduotuvėje. Siunčiame per kurjerių tarnybą Jūsų nurodytu adresu ar į Lpexpress terminalus.

  Mūsų partnerių parduotuvėse:

  • Vilniuje, parduotuvėje „Du medu“, Antakalnio g. 43.
  • Kaune, parduotuvėje „Du medu“, Laisvės al. 86.
  • Kaune, vertingo maisto namuose „Rupūs miltai“, Kaimynų g. 9.
  • Klaipėdoje, parduotuvėje „Du medu“, Šiaurės pr. 15.