Medaus skanėstų rinkinys „Saldusis trio“

 • Kraunamos nuotraukos

  Medaus skanėstų rinkinys „Saldusis trio“

  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina 799
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Dovanų dėžutę „Saldusis trio“ sudaro trys populiarūs ir mėgstami medaus skanėstai:

  • medaus skanėstas su avietėmis, 50 g, medaus skanėstas su svarainiais, 50 g, medaus skanėstas su imbieru ir citrina, 50 g.

  Iš šių medaus skanėstų galima gaminti kvapnią, šildančią arbatą (šaukštelį medaus užpilkite šiltu, ne verdančiu vandeniu ir gerai išmaišykite). Jie taip pat tinka paskaninti juodą, žalią ar vaistažolių arbatą. Medaus skanėstai puikiai tinka tepti ant skrebučio, maišyti į varškę, daržovių ir vaisių kokteilius, valgyti vienus kaip desertą, ypač peršalus ar užklupus prastai nuotaikai. 

  Medaus skanėsto su avietėmis sudėtis ir nauda 

  Sudedamosios dalys: pievų medus iš Aukštaitijos, šalčiu džiovintos (liofilizuotos) avietės. 

  Avietės ir medus papildo vienas kitą biologiškai aktyviais komponentais. Medus turi mineralinių medžiagų, antioksidantų, aminorūgščių, fermentų, vitaminų. Aviečių uogose gausu gliukozės, ląstelienos, pektinų, organinių rūgščių, fruktozės, mineralinių medžiagų: kalio, kalcio, magnio, natrio, fosforo, geležies, taip pat vitaminų B1, B2, PP, C, karotino.  

  Medaus skanėsto su svarainiais sudėtis ir nauda

  Šis skanėstas paruoštas iš pievų medaus ir šalčiu džiovintų (liofilizuotų) svarainių. Jame nėra dažiklių, sintetinių kvapų, pridėtinio cukraus.

  Svarainiuose gausu vitaminų, pektinų, mineralinių medžiagų. Medus turi mineralinių medžiagų, antioksidantų, aminorūgščių, fermentų, vitaminų. 

  Medaus skanėsto su imbieru ir citrina sudėtis bei nauda

  Sudedamosios dalys: pievų medus, šalčiu džiovintas (liofilizuotas) imbieras, šalčiu džiovintos (liofilizuotos) citrinos. 

  Imbieruose yra daug naudingų medžiagų. Citrinose gausu vitamino C. Medus turi mineralinių medžiagų, antioksidantų, aminorūgščių, fermentų, vitaminų. 

  Dovanų dėžutės matmenys: 13,5 x 4,5 x 5 cm.