Lipčiaus medus, ekologiškas

 • Kraunamos nuotraukos

  Lipčiaus medus, ekologiškas

  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina 3 
  399 Sutaupykite 099
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Šiais metais ir vėl turime lipčiaus medaus. Tai tikra Dievo dovana - ne kasmet jo būna. Kad medžiai skirtų lipčių (saldų skystį), reikia tam tikrų gamtos sąlygų. Šiemet jos buvo palankios, mat medunešio metu buvo karšta. Stebėjom eglėse dūzgiančias bites ir turėjome nuojautą, kad lipčiaus medaus bus. Gautas iš laboratorijos atsakymas nuojautą patvirtino – mūsų miško medus su lipčiumi. Toks medus paprastai lėčiau kristalizuojasi, ilgiau išlieka skystas. Jis labai kvapnus, žiedų skonio. 

  Iš ko surinktas miško medus?

  Miško medus surinktas iš miške žydinčių augalų: aviečių, mėlynių, spanguolių, garšvų, į jį įnešta lipčiaus (dėl to šis medus gali ilgiau nesikristalizuoti, išlikti skystas).

  Miško medaus savybės

  Spalva: švelniai rusva (ruda).

  Skonis: žiedų.

  Ekologiškas medus

  Medus surinktas Gražutės regioninio parko miškuose. Mūsų medus yra itin aukštos kokybės, kurią patvirtina ir Vokietijos laboratorijoje atlikti tyrimai, jame nėra pesticidų, glifosatų ir kt. kenksmingų medžiagų. Medus ekologiškas, sertifikuotas EKOAGROS. Aplink mūsų bityną 3-5 km spinduliu nėra jokių taršos šaltinių, bites gydome natūraliomis rūgštimis, bitininkaujame tik mediniuose aviliuose, visą produkciją pilstome į stiklinę tarą, medų sukame nerūdijančio plieno medsukiu etc. 

  Kur pirkti miško medaus?

  Medaus iš mūsų ekologinio bityno galite įsigyti mūsų partnerių parduotuvėse:
  • Vilniuje, parduotuvėje „Du medu“, Antakalnio g. 43.
  • Kaune, „Du medu skanėstų namuose“, Vilniaus g. 35.
  • Klaipėdoje, parduotuvėje „Du medu“, Šiaurės pr. 15.