Apie mus

  • Mūsų, Laimono ir Jūratės Galvonų, ekologinis bitynas įsikūręs nuošaliame Aukštaitijos vienkiemyje, Zarasų rajone, vaizdingose miškų ir pievų apsuptose apylinkėse. Laimonas – trečios kartos bitininkas: jo šeimos bitininkavimo istorija prasidėjo daugiau kaip prieš penkiasdešimt metų, kai kaimynas seneliams vestuvių proga padovanojo bičių šeimą su visu aviliu, tardamas: „nuo šiolei bičiuliausimės“. Būdamas paauglys Laimonas su džiaugsmu lėkdavo padėti seneliui prie avilio. Seneliui iškeliavus Anapilin, bitininkauti ėmėsi tėtis. Gal ir visai kitaip būtų pasisukęs Laimono gyvenimas – baigti mokslai Vilniuje, sėkminga karjera, – jei ne begalinė meilė ir trauka gamtai. Tad dabar nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio gyvenimas bėga bityne, gamtos apsupty. Aplink bityną nėra jokių taršos šaltinių, bitės gydomos natūraliomis rūgštimis, bitininkaujama tik mediniuose aviliuose, visa produkcija pilstoma į stiklinę tarą.
    Tradicijas deriname su naujovėmis: siūlome paragauti ne tik jau visiems įprastų bičių produktų – medaus, bičių duonos, žiedadulkių, bet ir įvairių skonių medaus skanėstų su šalčiu džiovintais svarainiais, čiobreliais, imbieru ir citrina, šaltalankiais etc. Skanėstai ne tik gardūs, bet ir sveiki, kupini vitaminų, 100 proc. natūralūs.
    Skanaukite medaus ne tik patys, bet ir dovanokite jį įvairiomis progomis: jauniesiems per vestuves, savo šventės svečiams, draugams, verslo partneriams, – siūlome Jums dailiai supakuotų dovanėlių. Naudokimės tūkstantmečiais kaupta patirtimi, kurią dovanoja gamta – darbščiosios bitelės, ir būkime sveiki, gražūs ir kuo ilgiau jauni. 

                                                                                                      Jūratė ir Laimonas Galvonai, 

    „Medaus namai“