Apie mus

 • Mūsų, Laimono ir Jūratės Galvonų, ekologinis bitynas įsikūręs nuošaliame Aukštaitijos vienkiemyje, Zarasų rajone, vaizdingose miškų ir pievų apsuptose apylinkėse. Laimonas – trečios kartos bitininkas: jo šeimos bitininkavimo istorija prasidėjo daugiau kaip prieš septyniasdešimt metų, kai kaimynas seneliams vestuvių proga padovanojo bičių šeimą su visu aviliu, tardamas: „nuo šiolei bičiuliausimės“. Būdamas paauglys Laimonas su džiaugsmu lėkdavo padėti seneliui prie avilio. Seneliui iškeliavus Anapilin, bitininkauti ėmėsi tėtis.

  Gal ir visai kitaip būtų pasisukęs Laimono gyvenimas – baigti mokslai Vilniuje, sėkminga karjera, – jei ne begalinė meilė ir trauka gamtai. Tad dabar nuo balandžio iki rugsėjo mėnesio mūsų šeimos gyvenimas bėga bityne, gamtos apsupty. Džiaugiamės, kad bitininkavimą pamilo ir mūsų vaikai, turintys po asmeninę bičių šeimą ir ja besirūpinantys. Viliamės, auginantys naują bitininkų kartą.

  Džiaugiamės, kad galime bitininkauti ekologiškai, tvariai. Zarasų krašte tam itin palankios sąlygos - mūsų bityną supa natūralios pievos ir miškai, dėl nederlingų žemių aplink nėra vykdoma intensyvi žemdirbystė. Rūpinamės, kad bitės nepritrūktų nektaro, - patys sėjame vaistingųjų, bitėms naudingų augalų. Aplink bityną 3 km spinduliu nėra jokių taršos šaltinių, bites gydome natūraliomis rūgštimis, bitininkaujame tik mediniuose aviliuose, visą produkciją pilstome į stiklinę tarą.

  Tradicijas deriname su naujovėmis: siūlome paragauti ne tik jau visiems įprastų bičių produktų – medaus, bičių duonos, žiedadulkių, bet ir įvairių skonių medaus skanėstų su šalčiu džiovintais svarainiais, čiobreliais, imbieru ir citrina, šaltalankiais etc. Skanėstai ne tik gardūs, bet ir sveiki, kupini vitaminų, 100 proc. natūralūs.

  Norime, kad bičių produktus vartotų kuo daugiau žmonių, kad medus nebūtų vartojamas tik kaip vaistas susirgus, manome, kad tai gali būti puiki dovana. Tad ruošiame stilingas dovanų dėžutes su bičių produktais. Dovanokite medų įvairiomis progomis: jauniesiems per vestuves, savo šventės svečiams, draugams, verslo partneriams, – siūlome Jums dailiai supakuotų dovanėlių.

  Mūsų moto: „Naudokimės tūkstantmečiais kaupta patirtimi, kurią dovanoja gamta – darbščiosios bitelės, ir būkime sveiki, gražūs ir kuo ilgiau jauni!“  

                                                                                                   

  Su šiltais linkėjimais

  Jūratė ir Laimonas Galvonai, 

  „Medaus namai“

   

   

   

   

  Nuotr. https://redaruzel.com/