Purškalas gerklei su propoliu PROPOKSIL MEDICATA

 • Kraunamos nuotraukos

  Purškalas gerklei su propoliu PROPOKSIL MEDICATA

  Kaina 699
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Išpurškiamas skystis. Medicinos priemonė. Grynasis kiekis – 25 ml.

  Sudedamosios dalys

  0,05 % natrio hialuronato, 5 % ksilitolio, 5 % glicerolio, 2,8 % natrio citrato, 87,15 % standartizuoto vandeninio propolio ekstrakto. 

  Paskirtis

  Pernelyg sausas ar šaltas oras, jame sklandančios dulkės, augalų žiedadulkės ir kitos dalelės, didelė balso stygų įtampa (ilgas kalbėjimas, dainavimas) gali išdžiovinti burną ir gerklę, ją dirginti. Esant gleivinės išsausėjimui, sudirgimui, ji tampa labiau pažeidžiama įvairių patogenų. „Propoksil Medicata“ burnos ir gerklės purškalo sudėtyje esantys komponentai (natrio hialuronatas, glicerolis, ksilitolis) sudaro vientisą sluoksnį – mechaninį barjerą, kuris dengia gleivinę ir saugo nuo žalingų išorės veiksnių ir patogenų. Tokiu būdu yra išvengiama gleivinės sausumo, sudirgimo, užkimimo, kuris atsiranda dėl įvairių patologijų, pernelyg sauso ar šalto oro, ilgalaikės balso stygų įtampos, svetimkūnių. Priemonė yra lipni, todėl ilgiau užsilaiko gleivinės paviršiuje, taip užtikrinamas ilgesnis jos poveikis.

  Vartojimas

  Priemonė vartojama į burną ir gerklę. Prieš vartojimą buteliukas supurtomas, purkštuko galvutė nukreipiama į burnos ertmę arba gerklės sritį. Priemonė vieną arba du kartus papurškiama purkštuko galvutės nekišant į burnos ertmę. Priemonė purškiama į burną ir gerklę 2–3 kartus per dieną.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dienos dozės. 

  Laikymo sąlygos

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.